CORE BODY BALANCE

Funkční trénink, který vaše tělo připraví na každodenní situace.

Mechanickému posilování odzvonilo. Zelenou dnes mají inteligentní cvičební styly, v nichž nejde jen o automatické pohyby a bezmyšlenkovité přejímání špatných pohybových vzorců, ale o promyšlené strategie, které jsou efektivní a funkční.

Funkční trénink je takový, který vaše tělo připraví na každodenní situace a dovolí vám se v nich cítit dobře a chovat se tak, aby vás tělo nebolelo, ale poslouchalo. Core Body Balance je součástí funkčního tréninku a naučí vás správně stát i sedět a to vše přirozeným zapojením těch nejjemnějších a nejdůležitějších svalů, svalů středu těla neboli core. Nenechte se zmást slovem „jemný“, jedná se o cviky, které jen jednoduše vypadají, dají vám ale pořádně zabrat. To však neznamená, že je nezvládnou nováčci: budou se muset jen více soustředit a více snažit. Je ovšem známo, že koncentrace na daný cvik zvyšuje jeho účinnost, což u Core Body Balance platí dvojnásobně. 

"Core Body Balance je součástí funkčního tréninku a naučí vás správně stát i sedět."

Core Body Balance ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Každá lekce Core Body Balance začíná lehkým zahřátím. Nejde o dynamickou lekci ani se u ní nesetkáte s poskoky, ale rozhodně se i tak zapotíte. V hlavní části se koncentrujeme na hluboký stabilizační systém. Celá tato lekce je ale velmi komplexní. Končíme protažením posilovaných partií.

Jak je dlouhá: 30 minut.

Co je potřeba mít: Budete potřebovat podložku, případně ručník.

Pro koho je lekce vhodná: Lekce Core body balance je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Každý cvik lze modifikovat v případě zdravotních omezení nebo břišní diastázy.

Core Body Balance Lektoři

Lůca Tvrdoňová

Zumba, Bříšní pekáč, Jóga HIIT, Aerobic, Posilovačka, Spalovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance

Mary Aušová

Zumba, Jóga HIIT, Latino Dance, Posilovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance, Tabata, Sexy Dance, Street dance

Petros

Posilovačka, Břišní Pekáč, Core Body Balance