SEXY DANCE

Necháme prostoupit ženskou smyslnost v každém pohybu.

Že žena smažící lívance, žehlící oblečení u televize nebo vysávající kobereček pod stolkem nemůže být sexy? Může! Stačí si uvědomit vlastní smyslnost a nechat ji prostoupit svými pohyby: narovnat se, vypnout hrudník, zpevnit bříško, rozvlnit boky a při tom všem se uvolnit, abychom vypadaly a cítily se přirozeně.

V každé ženě se skrývá krása a Sexy Dance nechává tuto skutečnost vyplout na povrch. V každé lekci se společně naučíme minimálně jednu sestavu, kterou si v závěru několikrát zatancujeme. Nebude to žádný dril, účelem je, abyste se bavily, uvědomily si vlastní výjimečnost a vyjádřily ji pohybem. Zaručujeme, že si vyčistíte hlavu, protáhnete a uvolníte tělo a po skončení hodiny se budete cítit jako bohyně. Vhodné pro ženy jakéhokoliv věku i fyzické kondice. Pokud se pánové nestydí, mohou se také přidat!

"V každé ženě se skrývá krása a Sexy Dance nechává tuto skutečnost vyplout na povrch."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Sexy Dance ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Lekce Sexy Dance je velmi různorodá, začíná přirozeným zahřátím s jednoduchými tanečními kroky, následuje hlavní část choreografie, která je formou nabalování. Jakmile se naučíte celou choreografii, už se pouze piluje a užívá.

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Pohodlnou obuv a outfit, ve kterém se budete cítit příjemně a sexy.

Pro koho je lekce vhodná: Pro začátečníky i pokročilé. Nemusíte se bát, že nezvládnete choreografii, když nemáte žádnou taneční průpravu. Výuková část probíhá od úplných základů, takže se choreografii hravě naučíte.

Sexy Dance Lektoři

Tomáš Kuťák

Sexy Dance, Muzically Dance

Mary Aušová

Zumba, Jóga HIIT, Latino Dance, Posilovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance, Tabata, Sexy Dance, Street dance

Nikol Mikesková

Latino Dance, Sexy Dance

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!