SPALOVAČKA

Na dynamickou motivační hudbu se zahřejeme, zatancujeme si a zaposilujeme.

Vždycky vás lákal aerobik, ale máte pocit, že se v té změti různých kroků, jejichž názvy instruktor sebevědomě vykřikuje, nevyznáte? Bojíte se, že se budete motat jako vítr v bedně a lekci si neužijete? V naší spalovačce nic takového nehrozí.

Hodí se i pro úplné nováčky, všechny benefity aerobiku ale přináší i pokročilým. Na dynamickou motivační hudbu si pěkně zaskáčeme, zatancujeme a zaposilujeme. Spálíme u toho mnoho kilokalorií, budeme pracovat na zvyšování vytrvalosti i fyzické kondice. Sestavy jsou jednoduché, objevují se základní aerobikové prvky kombinované do plynulých a snadno proveditelných sekvencí. Klíčové je si tanec užít a vydat ze sebe maximum.

"Sestavy jsou jednoduché, objevují se základní aerobikové prvky kombinované do plynulých a snadno proveditelných sekvencí."

Spalovačka ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: U spalovačky jde o základní aerobikové kroky, kdy postupným nabalováním vznikne velmi endorfinová choreografie. Spalovačka není samostatná lekce, vždy je v souvislosti s nějakou posilovačkou, nebo břišním pekáčem.

Jak je dlouhá: 20 - 30 minut.

Co je potřeba mít: Pevnou sportovní obuv.

Pro koho je lekce vhodná: Vzhledem k tomu, že jde o velmi základní aerobikové kroky, lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Spalovačka Lektoři

Lůca Tvrdoňová

Zumba, Bříšní pekáč, Jóga HIIT, Aerobic, Posilovačka, Spalovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!