STREET DANCE

Budeme tančit bez pravidel, ale koordinovaně.

Pamatujete na film Let's Dance? Ladnost pohybu, která po seznámení hlavních hrdinů vzešla z baletu do pouličního stylu tance? Vžijte se do jejich kůže a užijte si street dance společně s námi!

Je to něco úplně jiného než ostatní taneční styly, které vám tu nabízíme! Můžete se odvázat, uvolnit, zapotit i protáhnout. Street dance je tanec ulice, vyvinul se mimo taneční studia v různých dostupných otevřených prostorech jako jsou právě ulice, školní dvory nebo i noční kluby. Skrývá se v něm nespoutanost a divokost, umí být ale i ladný a jemný – záleží na sestavě, hudbě a vedení. Street dance zahrnuje širokou škálu stylů, patří sem i hip hop či RnB dance nebo breakdance. Breakovat s vámi sice nebudeme, ale i tak se máte na co těšit. Vždy si představíme jednu sestavu, kterou se během lekce naučíme a na konci si ji několikrát společně zatancujeme. Ničeho bát se nemusí ani začátečníci: vše je ukazováno názorně, pomalu a tak, aby se každý chytil a pochopil, o co v sestavě jde.

"Street Dance je úplně jiný než ostatní taneční styly, které vám tu nabízíme!"

Street Dance ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Lekce Street Dance začne základními prvky daného stylu, následně se výukovou formou nabalí do choreografie, kdy se piluje a tančí několikrát po sobě.

Jak je dlouhá: 30 - 35 minut.

Co je potřeba mít: Vhodnou pohodlnou obuv a cool oblečení.

Pro koho je lekce vhodná: Pro všechny, co milují rozmanitost tance a hlavně pro ty, které se u toho i rády zapotí.

Street Dance Lektoři

Mary Aušová

Zumba, Jóga HIIT, Latino Dance, Posilovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance, Tabata, Sexy Dance, Street dance

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!