Je to přesně rok, co se nám narodilo tohle miminko. Taneční fitness online program, který vznikl z čisté lásky právě k tanci, fitness a hlavně k vám, našim cvičkám.

CELÝ ČERVEN SPOLEČNĚ S VÁMI SLAVÍME!

Cvička Mary

Celý rok byl divoký, hluboký, smysluplný, dobrodružný, seberealizující, občas sebedestruktivní, vyčerpávající, nabíjející, silný, plný dojmů, emocí, radostí, starostí, života, chtíče, nervů, ale hlavně lásky k vám a k tomu co děláme.

Cvička Lůca

Byl to dokonalý rok a to hlavně díky cvičkám, které nám davály nádhernou energii zpět. Naučily jsme se velkou spoustu věcí a trpělivosti a pochopily jsme, že jsme nejen učitelé, ale také žáci a nikdy nedospějeme do bodu, kdy umíme a víme všechno.

Jsme obrovsky vděčné a těšíme se na další roky s vámi!

Chceš malou ochutnávku toho, co pro Tebe máme?

Co by to bylo za narozky bez dárků?!

Jsou pro tebe.
Tak se pojď pustit do jejich rozbalování.

↓↓↓↓↓↓

Narozeninová DANCE ONLINE PARTY ZDARMA

Nabušená Zumba lekce s lektorkami, které ze Cviček už znáš, ale NIKDY jsi je ještě nezažila v tomto složení. Výběr TOP songů a choreografií, které ti rozproudí krev v žilách, na tebe už čeká v této taneční fitness online lekci!

Dala sis do těla? Ještě nemáš dost? Tak si pojď rozbalit další dáreček.

Narozeninová FITNESS ONLINE PARTY ZDARMA

YES! Tyhle borce z našich lekcí dobře znáš, ale takhle pokupě je to úplně jiná testosteronová nálož. To prostě chceš! U této online fitness lekce se zahřejeme, zamakáme si, protáhneme se a jestli jsi doteď neměla narozeninovou náladu, po téhle lekci jí mít budeš.

Vzkaz od našich lektorů

Děkujeme!

Z celého srdce děkujeme každé cvičce, která je na této cestě s námi!