Aktuální dění a podrobnosti k blíží se akci sleduj na nové Facebookové stránce.

Aktuální dění a podrobnosti k blíží se akci sleduj na této Facebookové stránce.

Cvičíme pro Šimonka

je charitativní sportovní akce organizovaná ve spolupráci online programu Cvičky Onlajn a organizace Děti dětem. Těšit se můžeš na dvě hodiny Zumby s profesionálními lektory z celé ČR, kteří do toho dají vše, aby sis parádně zacvičila a celou akci si nadmíru užila. Událost je vhodná i pro děti od 10 let.

Kdy

Sobota 21. 10. 2023 od 16.00

Tělocvična bude otevřená již od 15.00.

Aktuální dění a podrobnosti k blížící se akci sleduj na Facebookové stránce věnované charitativním akcím programu Cvičky Onlajn.

Kde

Tělocvična na Dukle (součástí budovy SŠ automobilní), Ústí nad Orlicí

Parkování je možné v okolí budovy

Program

15.00 Otevření haly

Čas na kávu, fotokoutek, stánek Děti dětem, přípravu na cvičení,...

15.45 - 16:00 Zahájení akce

16.00 - 16.45 Zumba s Lůcou a Mary

16:45 - 17.00 Pauza + Tombola

17.00 - 18.00 Zumba tým ČR

18.00 - 18.15 Ukončení + hlavní tombola

 

S sebou

Pohodlné oblečení a boty na cvičení, na posilování se ti bude hodit podložka a ručník. Nezapomeň si také vodu. Během akce bude možné si zakoupit kávu a zdravé sušenky od Krabičkujeme.

Vstupné

390 Kč

Vstupenku zakoupíte na živých Zumba lekcích Lucie Tvrdoňové
(každé pondělí před lekcí v 18.40 - 19.00, Tělocvična SŠ Automobilní - Dukla Ústí nad Orlicí)
Nebo si napište o svou vstupenku na email info@cvickyonlajn.cz  My vám obratem v odpovědi zašleme podklady pro platbu a následně i potvrzující email s údaji, které budou sloužit jako vstupenka.

Nemůžete na akci, ale chcete přispět?

I to je možné. Přispívat můžete jakoukoliv částkou na transparentní účet: 123-8531800257/0100

Kolik peněz se nám již pro Šimonka podařilo vybrat?

Výtěžek

Šimon Polách (Dolní Studénky, okr. Šumperk) se narodil v roce 2009, je součástí našeho bloku akcí pod názvem „ Milionová rodina „. Pomoc od Vás je zapotřebí hlavně na úhradu speciálního rehabilitačního programu Therasuit, které vede k velkému zlepšení jeho pohybových schopností. Zde je jeho příběh :

Jmenuji se Šimon, je mi deset a dovolte mi podělit se s vámi o můj životní příběh. Narodil jsem se jako zdravé dítě, které se mělo k světu jako každé jiné. V osmém měsíci mého života se u mě ale po povinném očkování začaly projevovat malé epileptické záchvaty. Zlom nastal v roce a půl, kdy se při nachlazení s teplotou epileptické záchvaty nakupily a nastal u mě takzvaný status epileptici - série několika záchvatů, mezi kterými nedochází k úpravě vědomí. Tuto velkou zátěž můj organismus nezvládl a po částečné hypoxii mozku jsem upadl do vigilního komatu. Po důkladných genetických vyšetřeních mi diagnostikovali těžkou formu epilepsie –syndrom Dravetové. Po dvou měsících bdělého stavu jsem začal nabírat vědomí. Od té chvíle započal koloběh učení, cvičení, rehabilitací a neurorehabilitací, které mě velmi pozvolna vrací do „běžného“ života. Od mala se potýkám také s hypotonickým syndromem, který se po prodělání všech nešťastných událostí prohloubil natolik, že veškerý pohyb je pro mě velmi namáhavý.

Na koho se můžete těšit

Mary a Lůca

Zakladatelky projektu Cvičky Onlajn

Zumba

Romana Novotná

Martin Jurek

Marek Vrlák

Gabriela Posavádová

Iveta Žďárská

Renata Drapová

Milan Nevosad

Tereza Kucková

Ágnes Fajgl

Tomáš Fajgl

Marcela Kotková

Janka Kolátková

Partneři akce

Bez těchto firem a lidí, kteří za nimi stojí, by charitativní akce nemohla proběhnout. Proto jsme velmi vděční, že s jejich podporou můžeme počítat.