Cvičky Onlajn byly v Karviné a v Olomouci, bylo to emotivní

Když se ohlédneme za víkendem 8. a 9. března, na tváři se nám vykouzlí úsměv od ucha k uchu. Proč? Protože jsme se setkaly s mnoha z vás! Bylo to neuvěřitelné! Protančily jsme se celým víkendem tentokrát na Moravě, konkrétně v Karviné a Olomouci.

Black&White Zumba party v klubu v Karviné

V pátek jsme se připojily k našim skvělým Cvička lektorkám z Karviné Jance a Renče na Black&White Zumba party v klubu. Energie byla nakažlivá a celé tři hodiny jsme se jen smály, tančily a prožívaly absolutní štěstí. Jsme vděčné, že jsme mohly být součástí toho úžasného zážitku. Děkujeme všem, kdo s námi byl. Děkujeme všem, kdo si přišel pro fotku, nebo nás přišel jen pozdravit. Měly jsme velkou radost.

Zumba akce v Olomouci

A to nebylo všechno! V sobotu jsme se přesunuly do Olomouce na další skvělou Zumba akci s místními lektory Martinem Jurkem a Markem Vrlákem, na které se můžete brzy těšit i ve Cvičkách s jejich energickou Zumbou. Na akci vystoupilo mnoho lektorů, které už znáte z našich lekcí, včetně Agi a Toma Fajglů, Janky Kolátkové, Renči Drapové, Ivetky Ždárské, Lucy Štruplové, a dalších.

Hlavní prezentérkou byla naše úžasná školitelka Daniela Cavojec Česneková, díky které je Zumba V České republice i na Slovensku a my jsme moc šťastné, že komunita Zumba lektorů je stále v přátelském duchu a to se velmi podepisuje na kvalitě akcí.

Bylo to skvělé a nezapomenutelné setkání plné radosti, energie a přátelství. Těšíme se na další společné zážitky a setkání s vámi v našem programu i mimo něj! Děkujeme vám všem za vaši úžasnou podporu a přízeň.

Vaše Lůca & Mary a celý tým lektorů Cvičky Onlajn

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů