Cvičky Onlajn slaví 2 roky. Dárky dostáváte vy!

Je neskutečné, že už jsou to dva roky od prvních krůčků cviček. Je to jako včera, kdy jsme byly zavřené 150km od sebe v tvrdém lockdownu a plakaly, že nemůžeme jít cvičit, tančit s klienty a že se nemůžeme ani vidět. Poklábosit, obejmout se, podpořit se a ubezpečit se, že svět bude zase v pořádku.

Pojďme si trochu připomenout, jak to celé vlastně vzniklo

Březen 2020. Lockdown. Zhoršující se covid v ČR i ve světě. Zákaz lekcí, zákaz návštěv, zákaz…radosti. Obě dvě jsme začaly pro své stálé cvičky tančit z domova, dělat živá vysílání, komunikovat a radovat se spolu s ostatními alespoň online.

Obě dvě jsme tenkrát cítily, že to, co v tu chvíli děláme, nechceme opustit, ale rozvíjet. Byl to dlouholetý sen nás obou, cvičit pro všechny, kteří nemají možnost navštěvovat naše lekce živě. Propojovat komunitu stejně smýšlejících lidí a bavit se naší prací.

Bylo nám smutno, že jsme se nemohly ani navštívit. Bydlíme od sebe 150 km a zrovna byl ten nepřísnější zákaz vycházení, který pamatujeme. Ten den jsme měly videocall, na kterém jsme si poplakaly z toho, jak nespravedlivá je dnešní doba a kolik lidí nám denně píše, ať hlavně nepřestáváme cvičit, protože je držíme nad vodou. V tu chvíli Lůcy manžel donesl pracovní tabuli, na kterou si doma vždy píší různé strategie, zapojil děti a společnými silami, s Mary na dálku, se začala kreslit velmi vtipná verze našeho nového projektu. 

Padaly názvy, nad kterými se doteď smějeme, ale jen jeden byl ten pravý. CVIČKY ONLAJN! Proč CVIČKY? Protože přesně tak jsme celé roky nazývaly naše klientky. A proč ONLAJN? Protože jsme chtěly neotřelé a nefádní označení pro online prostředí. A to se nám taky povedlo. Je to název, který vzbuzuje pozornost a dotazy.

Věděly jsme, že není nač čekat. Byl to velmi rychlý začátek plný telefonátů a pracovních setkání. A ani dnes, po dvou letech, jsme nevyšly z tempa.

A co náš čeká dál?

V červnu máme jasno. Slavíme! A dárky si rozbalujete vy. Na tomto webu pro vás máme dvě celé lekce úplně ZDARMA. Jednu taneční lekci, kde si okusíte choreografie Zumby a tance a výběr TOP songů, které vám rozproudí krev v žilách! A druhou lekci posilovací, která nezapomíná na žádnou část těla. Zkrátka díky našim narozeninám si dáte do těla s těmi nejlepšími lektory zcela ZDARMA po celý měsíc.

Ptáme se lektorů…

Lůca a Mary, zakladatelky projektu:

„Jsme nesmírně vděčné, že nám pod rukama během posledních dvou let vyrostl projekt, díky kterému se nejen naše lekce, ale i lekce dalších profi lektorů dostávají pravidelně do všech koutů České republiky a dokonce i na Slovensko. Jsme vděčné za nádherné ohlasy, které nám od vás chodí a za to, že máme možnost budovat online taneční a fitness program, který není jen o cvičení, ale také o komunitě, sdílení a vzájemné podpoře!“

Lektorka Nikol Mikesková

Niki, co se ti na cvičkách nejvíce líbí? „Přijde mi skvělé, že Mary s Lůcou nenechávají nic náhodě, takže se můžete těšit na skvělý obraz, perfektní zvuk, hezké prostředí, v němž se natáčí, pokaždé na líbivé outfity cvičících, dobré cvičení a samozřejmě i dobré lektory a lektorky. 🙂 No a k tomu ještě na 1000 dalších věcí, které bych si nechala jako takové malé tajemství pro ty, kteří se ke Cvičkám přidají. Mě osobně natáčení ve cvičkách přináší profesionální spolupráci v přátelském kolektivu. Na natáčení s holkama se pokaždé těším. Vždy se zasmějeme, za pochodu si popovídáme a skvěle si spolu zatančíme či zacvičíme. Pracovní setkání mimo lekce jsou taky vždy nabíjející a krom toho už jsem zde i posbírala inspiraci na skvělé recepty (tapiokový pudink u nás doma jede) a nové cviky, které jsem zařadila do vlastních workoutů.“

Proč by s námi měli holky a kluci cvičit? Spíš se zeptejte, proč by neměli? No vidíte, nic vás nenapadlo, mě taky ne. Kdo nestíhá přijít do sálu naživo nebo i stíhá, ale má raději cvičení a tanec z domova, tak v Čechách nemůže narazit na lepší program než jsou Cvičky Onlajn a víte proč? Protože to tady všichni dělají srdcem a to podle mě z lekcí dýchá a krom toho se u lekcí zasmějete. Když cvičíte se Cvičkama, tak máte pocit, že jste s kámoškama ve fitku a to pak ty lekce ubíhají úplně jinak. Já teda se Cvičkama cvičím.“ Nikol.

Lucka Adamcová, lektorka Zumby a Strong Nation

Luci, co se ti na cvičkách nejvíce líbí? Jsem moc vděčná, že můžu být součástí cviček a vůbec to neberu jako samozřejmost. Chci být co největší profík, ale současně je pro mě důležité se dobře v rámci projektů cítit a dělat s fajn lidmi. A s vámi se cítím skvěle. Můžu říct svůj názor, necítím se do ničeho tlačená, máme podobný humor a je to prostě super pocit společně něco tvořit. Cvičky Onlajn jsou jedinečným programem v ČR. Široká škála lekcí vedená profíky ve svém oboru a neskutečně lidský přístup. Cvičení si můžete naplánovat, jak vy potřebujete a to je obrovský benefit. Mě osobně přináší super pocit, že můžu svou radost z pohybu předat dál a jsem v super partě lidí, kteří hýří pozitivní energií.

Proč by s námi měli holky a kluci cvičit? Třeba proto, že je to s námi bude bavit. Jedině tak vydrží dlouhodobě a krom skvělé nálady přijdou i výsledky. Je to tutovka. Lucka.

Milan Nevosad, Zumba lektor

Milane, co se ti na cvičkách nejvíce líbí?Líbí se mi ta myšlenka, proč Cvičky vlastně vznikly. Propojení lidí napříč ČR, každý si najde to své, případně si rozšíří obzory o nové. Tanec, posilování nebo zklidnění u jógy? To vše najdeš pod jednou střechou, navíc když lektoři jsou úžasně trhlí lidi. Ještě více to je, když to sdílíš s ostatními cvičkami z obejváku, předávat si tipy, vzájemná motivace -> to najdeš u Cviček Onlajn.

Co ti natáčení pro Cvičky Onlajn dává? Nové zkušenosti – točení na kameru, spolupráce s novými lektory a instruktory, pocit štěstí, když čtete ty skvělé ohlasy na lekci, o to více Vás to nakopne to dělat dál a ještě lépe.

Proč by s námi měli holky a kluci cvičit? Proč? To je jednoduché – skvělá nálada při každé lekci, úžasně naladění lektoři a instruktoři, hýbete se a přitom se bavíte 😉 To je kombinace, kterou chceš zažít.

Děkujeme vám všem, že jste s námi!

Vaše Cvičky Onlajn.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů