Společně můžeme změnit svět

V sobotu 21.10.2023 se stalo něco skutečně nádherného. Cvičky Onlajn se opět spojili s iniciativou Děti Dětem v jasné misi: Pomoci malému chlapci žít plnohodnotnější život. 

S touto silnou myšlenkou jsme uspořádali charitativní akci, která se zaměřila na pomoc jednomu úžasnému chlapci – Šimonkovi. Něžné duši v těle, které se snaží držet krok s jeho nezdolným duchem. Jeho boj s fyzickými a mentálními omezeními nás inspiroval k tomu, abychom se postavili na jeho stranu a pomohli mu vyrovnat se s břemenem, které mu život přinesl.

výtěžek z akce cvičíme pro Šimonka

Jsme tak moc hrdé na to, jak se naše komunita spojila! Podařilo se nám vybrat úžasných 100 tisíc korun. Každý drobný příspěvek, každá malá mince přidala k tomuto velkému úspěchu. Díky vaší laskavosti a štědrosti bude mít Šíma nový invalidní vozík, který tolik potřebuje.

Naše srdce cítí obrovskou lásku, podporu a taky úlevu. Spolu jsme silnější a zvládneme všechno, do čeho jdeme s čistým úmyslem pomoci těm, kteří to potřebují. Pojďme si tento okamžik pamatovat navždy a pokud se někdy budeme cítit nejistí, vzpomeňme si na to, že nikdy nejsme sami, protože když se spojíme jako komunita, můžeme měnit svět k lepšímu.

Lůca, Mary a Šimonek na benefiční akci Cvičíme pro Šimonka

I v těch nejtěžších okamžicích našeho života je vždy naděje. Děkujeme každému z vás, kdo nás podpořil a pomohl nám přinést světlo do včerejšího dne.

Nakonec nám dovolte říci jednu věc. Pokud se vám naskytne příležitost pomoci, neváhejte. Neodvracejte zrak a neignorujte prosby tam, kde malý krok pro vás může znamenat obrovský skok pro někoho jiného.

Děkujeme všem DOBROLIDEM!

Být dobrý, je dobrý! #buďdobrý

Lůca, Mary

Cvičky Onlajn

Celé FOTOALBUM Z AKCE.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů