AEROBIC

Nestárnoucí klasika - svižné sestavy, motivační hudba, profesionální vedení a propocené trikoty.

Nestárnoucí klasika, která se stále odívá do nových a nových kabátků. Když se řekne „aerobic“, řada z vás si možná představí cvičenky v retro modelech jako vystřižených z klipu Call on me.

Aerobic ale rozhodně nepatří do starého železa, cvička Lůca na něm začínala a do dnešních dní na něj nedá dopustit. Společně s našimi hosty vám dokážeme, že aerobic má i v dnešní době plné nejrůznějších cvičebních stylů pořád co říct. Těšit se můžete na svižné sestavy, motivační hudbu, profesionální vedení a pořádnou dávku energie, díky níž propotíte trikoty. Naše sestavy hravě zvládnou i začátečníci, na své si však přijdou i pokročilí. Modifikace přidáváme postupně, kdo chce, může jít dál, kdo ne, může zůstat u jednodušší verze. 

"Aerobic má i v dnešní době plné nejrůznějších cvičebních stylů pořád co říct."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Aerobic ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Každá lekce začíná jednoduššími aerobikovými kroky na zahřátí, nemusíte se ale bát, že by u nich zůstalo. Postupně nabalujeme další a další kroky, které se začnou brzy tvarovat do úchvatné choreografie. Modifikací, otoček a dalších perliček se vůbec nemusíte obávat. Vždy lze zůstat u základní, tedy jednodušší verze choreografie. Ale my pevně věříme, že profesionálním vedením to hravě zvládnete.

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Vhodnou obuv a lahev s vodou.

Pro koho je lekce vhodná: Lůcy aerobikové lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, ale zapotí se i pokročilí. Pavlikovy lekce jsou pro mírně pokročilé cvičky až pro velmi pokročilé aerobičky.

Aerobic - Lektoři

Lůca Tvrdoňová

Zumba, Bříšní pekáč, Jóga HIIT, Aerobic, Posilovačka, Spalovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance

Pavel Sirotek

Dance Aerobic, Posilovačka, Port De Bras

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]