JÓGA

Spojení jemného protažení, posílení hlubokého vnitřního svalstva a práce s dechem i myslí.

Spojení jemného protažení, posílení hlubokého vnitřního svalstva a práce s dechem i myslí. Na začátku vás čeká krátká meditace, kde se skrze dech spojíte sami se sebou a v tomto spojení se potom budeme snažit setrvat po zbytek lekce.

Každá lekce začíná úvodní meditací, následuje zahřátí, střed v podobě střídání různých poloh (ásan) a závěrem přijde šavásána, kde v sobě necháte doznít pocity z uplynulého cvičení. Jóga je cvičením těla i mysli, učí nás pracovat se všemi aspekty naší osobnosti a spojit je tak, abychom v nitru navodili harmonii. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, těšit se můžete na jemné plynutí nabízející cvičení i relaxaci v jednom.

"Jóga je cvičením těla i mysli."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jóga ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Každá naše lekce jógy je zaměřená na protažení či posílení určitých partií. Na začátek se zaměříme na rozhýbání těla a průchodnosti lymfy. Poté se přechází do více silových pozic zkombinovaných s protažením a ke konci je každá lekce zaměřená na uvolnění nejen těla ale i mysli s krátkou vedenou meditací. Pokud posilujete, ze zdravotního hlediska byste určitě jógu či pořádné protažení měli zapojit do vašeho cvičebního plánu. Je zcela normální, že první lekce pro vás budou nářočné, jelikož to jsou pozice, na které vaše tělo není zvyklé.

Jak je dlouhá: 25 - 35 minut.

Co je potřeba mít: Pohodlné (lepší uplé) oblečení, kvalitní jóga podložka.

Pro koho je lekce vhodná: Naše lekce jógy jsou vhodné pro každého, začínáme velmi postupně. První lekce jsou pro člověka vždy o něco těžší. Proto doporučujeme dělat jednu lekci třeba 2-3x do týdne. Čím více budete jógu provozovat, tím více se pro vás stane lehčí.

Jóga - Lektoři

Tomáš Strnad

Jóga

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]