LATINO DANCE

Rozvlňte s námi boky, hrudník i ramena u tanečních stylů salsa, merengue, bachata, reggaeton a další.

Přeneste se s námi do dalekých tropických krajin, kde ženy chodí bosky po pláži a každý jejich krok připomíná smyslnou taneční kreaci.

Latino dance není náročné na techniku a je šetrné ke kloubům, takže se hodí pro jedince všech věkových kategorií i stupňů fyzické kondice.

Smyslem není se zadýchat a unavit, ale uvědomit si krásu těla, spojit prožitek z rytmické hudby s emocemi, které v nás kombinace ladných pohybů a chytlavých melodií vyvolává. Čekají vás taneční styly jako je salsa, merengue, bachata, reggaeton a mnohé další, společně si probereme techniku a na základech začneme sestavovat choreografie, které se během lekce naučíme. Latino dance probouzí ženskost, která sídlí uvnitř každé z nás, a nechává ji promlouvat skrze pohyby těla – naučíte se, jak rozvlnit boky, hrudník i ramena a pocítíte, jaké to je zažít meditaci v pohybu. 

"Smyslem je uvědomit si krásu svého těla."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Latino Dance ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Každá lekce latino dance začíná warm-upem, který může být zároveň průpravou následující choreografie v hlavní části. Lekce probíhá vždy výukovou formou, zvládne ji tedy každý.

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Vhodná měkká obuv, nebo taneční obuv na podpatku.

Pro koho je lekce vhodná: Pro každou cvičku, která se chce cítit jako taneční bohyně. Zvládne ji i začátečnice a skvěle si zatančí i pokročilá cvička.

Latino Dance Lektoři

Mary Aušová

Dance Workout, Jóga HIIT, Kickboxing Workout, Latino Dance, Posilování, Total Body Desítka, Tabata, Sexy Dance, Zumba

Nikol Mikesková

Latino Dance, Dance Workout

Lucka Adamcová

Dance Workout, Latino Dance, Posilování, Strong Nation, Zumba

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]