ZUMBA GOLD

Zábavná a efektivní forma tance vhodná pro všechny věkové skupiny a úrovně fyzické kondice.

Zumba Gold je modifikovaná verze populárního fitness programu Zumba. Je určena pro začátečníky, maminky po porodu, aktivní seniory a další skupiny, které potřebují původní Zumba program mírně zjednodušit. Zumba Gold se zaměřuje na základy Zumby, ale s nižší intenzitou. Cvičení je stejně jako klasická Zumba založeno na latinskoamerických rytmech a tancích, jako je merengue, salsa, cumbia, reggaeton, břišní tance, flamenco a tango.

Jestli tě klasická Zumba láká, ale kvůli obavám z náročnosti ses jí doposud vyhýbala, Zumba Gold je tou nejlepší variantou, se kterou začít. Z lekce si navíc odneseš všechny benefity, které Zumba poskytuje. Při jejím pravidelném cvičení tě čeká zlepšení kondice a fyzické zdatnosti, zlepšení rovnováhy a koordinace, snížení stresu a napětí a samozřejmě zlepšení nálady a celkového pocitu pohody.
Zumba Gold je skvělý způsob, jak se zabavit, zlepšit svou kondici a zdraví a zároveň se cítit dobře.

"To nejlepší ze Zumby ve variantě pro začátečníky."

Zumba Gold ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: V každé lekci tě čeká playlist různých stylů se svou vlastní choreografií. Kroky se často opakují a jsou snadno zapamatovatelné.

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Pohodlnou obuv a outfit, ve kterém se budeš cítit pohodlně. K ruce se ti bude hodit také voda.

Pro koho je lekce vhodná: Pro naprosté začátečníky, maminky po porodu i aktivní seniory. Nemusíš se bát, že nezvládneš choreografii. Kroky jsou velmi jednoduché a rychle je pochytíš.

Zumba Gold - Lektoři

Mily

Mily Haspra

Zumba, Zumba Gold

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]