STRONG NATION

Speciální posilovací program, který je jednou z odnoží Zumby.

Nezatěžujme si hlavu počtem opakování, pojďme se hýbat v rytmu melodií, které nás zvednou ze židlí. Přesně tak funguje Strong Nation, speciální posilovací program, který je vlastně, podobně jako Zumba Toning, jednou z odnoží Zumby.

Co vás v lekci čeká? Cviky zaměřené na posílení kondice, vytrvalosti i svalstva, to vše prováděné v souladu s rytmem pouštěné hudby. Každý dřep, výpad nebo angličák je řízen hudbou, což vám pomůže udělat jich vždy o pár více, než jste měli v plánu. Ve Strong Nation totiž velkou roli hraje motivace. A o to, aby vám nechyběla, se my už postaráme. Během tohoto workoutu procvičíte celé tělo a na konci lekce budete rádi, že skončila. Zároveň se ale nebudete moci dočkat další. Zdá se vám to nepochopitelné? Tak si to vyzkoušejte… Začátečníci možná budou mít problém, s trochou vůle a sebezapření ale lekci zvládnou i oni.

"Pojďme se hýbat v rytmu melodií, které nás zvednou ze židlí."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Strong Nation ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Lekce Strong Nation je dynamická od samého začátku až do konce. Je částečně choreografovaná, avšak netvoří taneční choreografii, nýbrž fitness choreografii. Na konci lekce následuje protažení.

Jak je dlouhá: 40 minut.

Co je potřeba mít: Vhodnou obuv, lahev s vodou, ručník a podložku.

Pro koho je lekce vhodná: Lekce je vhodná pro náročné cvičky, které chtějí posunout svůj limit ve světě fitness. Je pro fyzicky zdatnější a proto se nedoporučuje úplným začátečníkům, nebo osobám se zdravotním omezením.

Strong Nation - Lektoři

Lucka Unger Adamcová

Dance Workout, Latino Dance, Posilování, Strong Nation, Zumba

Ivet Žďárská

Zumba, Zumba Toning, Strong Nation

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]