PORT DE BRAS

Tanec, který v sobě spojuje prvky protahování a posilování.

Zapomeňte na spěch, shon a pojďte si odpočinout při jemném cvičení protahujícím i posilujícím svaly, o nichž jste možná ani nevěděli, že je máte.

Port De Bras má blíže k józe než k Zumbě, přesto se jedná o tanec, který v sobě spojuje prvky protahování a posilování. Hudba je rytmická, ale ne dynamická, pohyby jsou ladné, ale ne strnulé a fádní. Naučíte se zapojit střed těla, podpoříte rovné držení a správný postoj, rozhýbete, prodloužíte a zároveň posílíte paže a nohy. Port De Bras tvoří harmonický celek, který vás dostane do fyzické i mentální pohody. Ideální pro líné dny, kdy se vám nechce nic dělat, přesto cítíte, že byste se potřebovali protáhnout. Nenechte se však mýlit – tělo vás po lekci bude pořádně bolet. Vhodné i pro naprosté začátečníky. 

"Port De Bras tvoří harmonický celek, který vás dostane do fyzické i mentální pohody."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Port De Bras ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Lekce Port De Bras se cvičí formou postupného nabalování, tančí se od začátku do konce, kdy se naučíte krásnou, ladnou, až baletní sestavu.

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Lekci cvičíte naboso, vemte si však pohodlné oblečení.

Pro koho je lekce vhodná: Pro všechny cvičky, které se zrovna necítí na dynamickou lekci, ale zároveň mají chuť na ladný tanec a protažení.

Port De Bras Lektoři

Pavel Sirotek

Aerobic, Posilování, Port De Bras

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]