HIIT

Jedna z nejefektivnějších variant spalování kalorií a rychlého nárůstu svalové hmoty.

HIIT neboli High-Intensity Interval Training je intenzivní a účinný tréninkový režim, který kombinuje krátké, ale vysoké intenzity cvičení s krátkými chvílemi odpočinku. Tento přístup maximalizuje spalování kalorií, zlepšuje kondici a podporuje rychlý nárůst svalové hmoty. HIIT je ideální pro ty, kteří mají omezený čas, ale chtějí dosáhnout rychlých výsledků. Je však náročnější, vyžaduje správnou techniku a postupné zvyšování intenzity, aby se minimalizovalo riziko zranění. Své výhody má HIIT pro lidi různých úrovní fyzické kondice, kteří hledají dynamický a účinný způsob cvičení.

"Krátší a intenzivní tréninky, dlouhodobé výsledky."

HIIT ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Ve Cvičkách rádi kombinujeme HIIT s dalšími cvičebními styly jako je tanec nebo Kickboxing a potkáte se v něm často také s tréninkovým konceptem EMOM - "Every Minute on the Minute", kde je stanoven určitý počet cviků nebo opakování, které musí být provedeno každou minutu v minutě. Po provedení cviku nebo série opakování zbylý čas v dané minutě slouží jako odpočinek. 

Jak je dlouhá: 30 - 45 minut.

Co je potřeba mít: Potřebovat nebudete nic, případně pouze podložku nebo ručník.

Pro koho je lekce vhodná: Tréninky HIIT jsou patří mezi náročnější cvičení, která zvedají srdeční tep na vysoké hodnoty. Je nezbytné pečlivě posoudit své schopnosti. Pokud máš pochybnosti ohledně toho, zda je pro tebe HIIT vhodný, konzultuj s lékařem.

HIIT Lektoři

Jakub Novotný

Tabata, HIIT 

Mary Aušová

Dance Workout, Jóga HIIT, Kickboxing Workout, Latino Dance, Posilování, Total Body Desítka, Tabata, Sexy Dance, Zumba

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]