POSILOVAČKA

Posilování online vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Sníte o pevných pažích, štíhlém pasu, vypracovaných zádech, kulatém zadečku a pěkně tvarovaných nohách? Není nic snazšího než si zapnout naši Posilovačku a změnit sny v realitu.

Nejprve se společně zahřejeme spalovací rozcvičkou, potom začneme posilovat, zpevňovat a nakonec se protáhneme. Po celou dobu lekce vám budeme poskytovat povzbuzení, budeme společně pilovat techniku a pracovat na tom, abyste se s námi stále zlepšovali! I když naše posilovací lekce nejsou úplně snadné, nemusíte se jim vyhýbat ani pokud se cvičením teprve začínáte. Všechny prvky se dají modifikovat, každý může jet vlastním tempem a naše profesionální vedení zaručí, že cviky, budete-li je vykonávat podle nás, budou vždy stoprocentně efektivní. Motivační hudba a atmosféra nabitá dobrou náladou jsou samozřejmostí.

"Všechny prvky se dají modifikovat, každý může jet vlastním tempem."

Posilovačka ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Naše posilovačky jsou různorodé a velmi komplexní. Vždy ale očekávejte zahřátí, hlavní posilovací část a protažení. 

Jak je dlouhá: 30 - 40 minut.

Co je potřeba mít: Ručník, podložku, lahev s vodou a někdy i činky, místo kterých si můžete naplnit malé pet lahve vodou či pískem.

Pro koho je lekce vhodná: Lekce je vhodná úplně pro všechny s tím, že jednotlivé cviky se dají modifikovat nebo cvičit s menším počtem opakování.

Posilovačka Lektoři

Lůca Tvrdoňová

Zumba, Bříšní pekáč, Jóga HIIT, Aerobic, Posilovačka, Spalovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance

Mary Aušová

Zumba, Jóga HIIT, Latino Dance, Posilovačka, Kickboxing Workout, Core Body Balance, Tabata, Sexy Dance, Street dance

Petros

Posilovačka, Břišní Pekáč, Core Body Balance

Máca Kotková

Tabata, Posilovačka

Pavel Sirotek

Dance Aerobic, Posilovačka, Port De Bras

Marek Peksa

Tabata, Posilovačka

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!