POSILOVÁNÍ

Posilování online vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Sníte o pevných pažích, štíhlém pasu, vypracovaných zádech, kulatém zadečku a pěkně tvarovaných nohách? Není nic snazšího než si zapnout naši Posilovací lekce a změnit sny v realitu.

Vybírat si můžete z lekcí komplexních, ale také izolovaných, tedy těch, které jsou zaměřené na posilování konkrétních partií. 

U některých lekcí se setkáte s úvodní rozcvičkou a až po ní naváže posilování, u jiných lekcí se do posilování pustíme rovnou. Stejně tak některé lekce budou obsahovat závěrečný strečink. Po celou dobu lekce vám budeme poskytovat povzbuzení, budeme společně pilovat techniku a pracovat na tom, abyste se s námi stále zlepšovali! I když naše posilovací lekce nejsou úplně snadné, nemusíte se jim vyhýbat ani pokud se cvičením teprve začínáte. Všechny prvky se dají modifikovat, každý může jet vlastním tempem a naše profesionální vedení zaručí, že cviky, budete-li je vykonávat podle nás, budou vždy stoprocentně efektivní. Motivační hudba a atmosféra nabitá dobrou náladou jsou samozřejmostí.

"Všechny prvky se dají modifikovat, každý může jet vlastním tempem."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Posilování ve Cvičkách

Jak lekce probíhá: Naše posilovací lekce jsou různorodé a velmi komplexní. Ve většině případů očekávejte zahřívací část, hlavní posilovací část a protažení. 

Jak jsou lekce dlouhé: 5 - 45 minut.

Co je potřeba mít: Ručník, podložku, lahev s vodou a někdy i činky, místo kterých si můžete naplnit malé pet lahve vodou či pískem.

Pro koho je lekce vhodná: Lekce je vhodná úplně pro všechny s tím, že jednotlivé cviky se dají modifikovat nebo cvičit s menším počtem opakování.

Posilování - Lektoři

Lůca Tvrdoňová

Aerobic, Dance Workout, Posilování, Jóga HIIT, Kickboxing Workout, Total Body Desítka, Zumba

Mary Aušová

Dance Workout, Jóga HIIT, Kickboxing Workout, Latino Dance, Posilování, Total Body Desítka, Tabata, Sexy Dance, Zumba

Marcela Kotková

Dance Workout, Tabata, Tabata s expandery

Pavel Sirotek

Aerobic, Posilování, Port De Bras

Marek Peksa

Tabata, Posilování

Marek Jukl

Posilování

Janka Kolátková

Zumba, Pump, Posilování

Lucka Unger Adamcová

Dance Workout, Latino Dance, Posilování, Strong Nation, Zumba

Nenechte si nás ujít ani na sociálních sítích!

[instagram-feed num=9 cols=3]